Uzņēmums SPU pievienojies uzņēmumam Kingspan. Nosaukums SPU Insulation Baltics OÜ mainīts uz Kingspan Insulation OÜ. Lasīt vairāk >
X

Lēzena jumta projektēšanas norādījumi

loiva_katto_artikkelikuva.jpg

Pateicoties zemajai siltumvadītspējai un izcilajai slodzes izturībai, SPU izolācija ir droša izvēle lēzeniem jumtu risinājumiem.

īs lapas SPU Jumtu projektēšanas paketē ir iekļauti vispārējie ar SPU izolāciju īstenotu lēzenu jumta konstrukciju projektēšanas, kā arī darba vietas tehniskie principi. Norādījumos ir iekļautas arī konstrukcijas detaļas un VTT slēdzieni.

Izmantojot projektēšanas norādījumus, ekonomiski izdevīgu un funkcionējošu lēzenu jumtu konstrukciju projektēšana ir vēl vieglāka. Projektējot apgrieztos jumtus, papildinformāciju sniegs SPU tehnisko konsultāciju personāls. Iepazīstieties arī ar mūsu rūpniecības/komerciālās un sabiedriskās būvēšanas risinājumiem!

Video: SPU izolācija kā lēzenu jumtu izolācijas risinājums

Pievienotajā video pastāstīts par SPU izolāciju kā lēzenu jumtu izolācijas risinājumu, kā arī parādīts, kā tiek pārbaudīta konstrukciju ugunsdrošība. Pārbaudē tiek izmantoti SPU FR un SPU AL poliuretāna izolācijas paneļi ar ALKORPLAN pārklājumu.